Uzun Hırka Kombinleri

Kış mevsiminin vazgeçilmezi olan hırkalar doğru seçimler ile muhteşem kombinlere imza atacağınız ve sizleri kalın giysiler içinde çok şık gösterecek elbiselerdir. Bu nedenle aşağıda yer alan hırka  kombinlerini yaparak olduğunuzdan daha güzel görünebilirsiniz.

Zayıf bir vücuda sahipseniz diz boyuna kadar gelen uzun hırkaları dize kadar gelen deri çizmeler ve renkli bluzlar ile  çok şık bir kombin oluşturabilirsiniz.

Koyu renk keten bir pantolon ve açık renk bir gömlek üzerine koyu renk bel hizasında biten bir hırka tercih ederek çok şık bir kombin oluşturabilirsiniz.

Dar kesim kot pantolon üzerine dar bir renkli swetşört giymişseniz geniş kesim renkli bir hırka tercih ederek vücut hatlarınızı koruyabilir ve zarif bir kombin yapabilirsiniz.

Renkli bir etek giymişseniz açık renkli bir bluz veya gömlek giyebilir, beyaz veya bej renk uzun bir hırka giyerek kombininizi tamamlayabilirsiniz.

Tayt giymeyi seven biriyseniz gri ve tonlarında bir tayt giyip üzerine açık renk bir bluz giyebilir ve püskülleri olan beyaz uzun bir hırka giyerek kombininizin muhteşem olmasını sağlayabilirsiniz.

uzun-hirka-kombinleri-2

uzun-hirka-kombinleri-4

uzun-hirka-kombinleri-5

uzun-hirka-kombinleri-6

uzun-hirka-kombinleri-3

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir