Sonbaharda Saçlarda Trend Renk: Bal Köpüğü

Kadınlar, çevresinde değişimler yaşanırken saçlarını değiştirmeyi ihmal etmezler. Mevsim değişiklikleri de, kadınların saçlarında değişiklik yapmak için bir nedendir. Bu sonbaharda saçlarda, hem sıcak hem de doğal renkleri sevenleri bekleyen moda renk; bal köpüğü.

Bal köpüğü rengi, geçtiğimiz sonbaharda ünlülerce çok tercih edilmişti. İki binli yıllarda moda olan renk, uzun bir süreden sonra tekrar geri geldi. Bal köpüğü renginin moda olmasını sağlayan en büyük neden; doğallığı. Hem modada hem de makyajda doğala geri dönüşün sinyalleri var. Beyaz, gümüş, platin gibi soğuk hava veren renklerin tersine, bal köpüğü yüzlere aydınlık veren, sıcak bir renk.Uyumu ile beğeni çevresini genişleten bal köpüğü rengi, hem esmerlere hem de sarışınlara yakışıyor.

Saç modasında uzunca süre trendlerden inmeyen küllü tonlamalardan, birdenbire dore renk olan bal köpüğüne geçişte göz alışkanlıkları biraz zor olabilir. Bu nedenle, doreliğin tonunu biraz az tutarak alışma evresini geçirmeniz daha uygun olacaktır. Serin havaların en yakışan renk önerisi olarak bal köpüğü rengi, teninize solgun görünüm verebilir. Makyaj desteği ile kullanmanızı önereceğimiz bu renk, sonbaharda saçlarda doğallığın havasını estirecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir