Makyaj Çantanızda Bunlara Yer Açın

Sonunda beklediğimiz bahar geldi! Mevsimlerin değişmesi ve havanın ısınması ile makyaj çantamızda da artık bazı değişikliklere gitmemiz gerekiyor.

Havalar ısınmaya başladığı için, daha hafif formüllü makyaj ürünlerine geçiş yapmamız gerekmektedir. Sadece 4 makyaj ürünüyle, kusursuz bir bahar makyajı oluşturmamız hayal değil !!!

1. BB Krem
Kış aylarında kalan solgun cilt görünümünüzü, BB kremler ile canlandırarak bahara ve devamında gelecek yaz aylarına ayak uydurabilirsiniz! Hafif formüllü BB kremler, cildinizdeki yorgunluk belirtilerini nötrleyerek, cildinizi mükemmelleştirirken, aynı zamanda cildinizin renk görünümünü de düzeltecektir.

2. Güneş Koruyucu Krem
Güzel ve sıcak havalar geldi, sonunda güneşi gördük. Ancak bunun yanında güneşin zararlı etkilerini de unutmamamız gerekiyor! UV ışınları cildinize zarar verdiğinde ne yazık ki bu hasarı onarmak hiçte kolay olmayacak ve cildiniz erken yaşlanma ile karşı karşıya kalacaktır. İşte tüm bu nedenlerle, bir güneş kremini, evden çıkmadan her gün tüm yüzünüze, boynunuza ve dekolte bölgenize uygulayıp güneşe karşı önlem alabilmeniz mümkündür.

3. Dudak Parlatıcısı
Baharın ve sıcak havaların coşkusuna, neşesine ayak uydurmak için, renk renk dudak parlatıcılarıyla, baharı dudaklarınıza taşıyabilirsiniz.

4. Waterproof Maskaralar
Bahar aylarının vazgeçilmezi olan ani yağmurlar makyajınızı mahvetmesin ve özellikle maskaranız akmasın istiyorsanız, bunu engellemek için su geçirmez maskaralardan faydalanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir