Kalem Etek Giymek İçin 5 Neden

Yaz kış en giyilebilen ve her zaman tren olan bir kıyafettir. Kalem etek giymenin verdiği zarafet  ve her türlü kıyafet ve ayakkabı ile kombin oluşturması  nedeniyle her bayan mutlaka kalem etek giymek ister.

Kalem Etek Giymek Şık Kombinler Oluşturmak  İçin Nedenler

  1. Kalem etekler bol kesim bluzlar, gömlekler, yüksek topuklu ayakkabılar, klasik kesim tişörtler ile çok geniş bir kıyafet grubu ile çok şık kombinler oluşturabilirsiniz.
  2. Dik kalçalara ve uzun bacaklara sahip hanımların vücut hatlarını belirgin hale getirdikleri en ideal kıyafettir. Uzun bacaklı hanımların  bacak güzelliğini de sergiler.
  3. Bayanların kusursuz güzelliklerine feminen bir görüntü katmak istedikleri  zaman hem güzelliklerini sergileyecekleri hem de feminen bir görüntü oluşturabilecekleri bir kıyafettir.
  4. Yüksek bel kalem etekler kısa üstler, yüksek topuklar, svetşörtler, gömlekler, kazaklar ile çok şık kombinler oluşturarak her mevsim giyilebilir kıyafetlerdir.
  5. Uygun ceketle kombinlendiğinde resmi ve ağır bir hanım görüntüsü katan kalem etekler  her tip bayan için en ideal kıyafettir.

Bir Yorum

  1. Merhaba yazınızı inceledim ve çok beğendim.
    Kalem etek giymek için aslında 5 nedenden fazlası rahatlıkla bulunabilir.
    Uygun bir ceketle gerçekten ister ofis havası yakalanabilir ister günlük bir görünüm elde edilebilir, kalem etek aslında her yöne çekilebilir bir parça katılıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir