Gelinliğe Göre Takı Seçimi

Her genç kızın hayal ettiği düğün gecesinde kusursuz bir güzelliğe sahip olmak ve seçtikleri muhteşem gelinliğe en uygun takıları seçmek  çok önemlidir. Farklı gelinlik modelleri ve farklı vücut hatlarına göre takı seçimleri yaparken çok dikkatli olmalısınız.

  1. Eğer straplez bir gelinlik tercih etmişseniz straplez gelinlik ile en ideal seçim pırıl pırıl parlayan bir takı seti veya sadece kolye olabilir. Bu seçim gelinliğinizi tamamlayacağı gibi sizin muhteşem görünmenizi sağlayacaktır.
  2. Askılı gelinlikler tercih edecekseniz göğüs çatalına kadar uzanan tek taş kolyeler tercih etmelisiniz. Tek taş kolyeler hem gelinliği tamamlayacak hem de güzelliğinize güzellik katacaktır.
  3. V yaka bir gelinlik tercih etmişseniz sade ve gösterişli bir takı tercih etmelisiniz. V yaka gelinliklerde göğüs dekoltesi fazla ise dikkatleri göğüslerinizden almak için boğazınıza sıfır şık ve gösterişli bir kolye ile küpeler tercih etmelisiniz.
  4. Vintage tarzı bir gelinlik tercih etmişseniz yine bu gelinlikle uyumlu elmas gelin setleri tercih etmelisiniz.
  5. Kayık yaka gelinlik kolyeleri gölgeleyeceği için  yüzük ve bileklik tarzı takılar tercih ederek güzelliğinizi sergileyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir