Gelin Ayakkabısı Seçimi Nasıl Olmalıdır?

Öncelikle gelinlik seçiminizi yaptınız ve ayakkabı seçiminiz kaldı ise sizlerin için en iyi seçeneklerin bulunduğu ayakkabıonline.com sayfasına bakmanızı tavsiye ederim. Bu sayfada gelin ayakkabısı fiyatları konusunda en uygun ve seçenekler konusunda gerçekten zengin olduğunu göreceksiniz. Bunların yanında bir çok ayakkabı seçenekleri ile sizleri memnun edeceklerinden şüpheniz olmasın.

Düğün gecesinin yıldızı olan gelinler düğün boyunca rahat etmek ve uzun süre ayakta kaldıkları için ayaklarını rahatsız etmeyecekleri ayakkabılar seçmek çok önemlidir. Ayakkabı seçimi yaparken gelinlik ile uyumlu olmasına özen göstermelisiniz. Bir gelin ayakkabısı rahat olduğu kadar gelinlik ile uyumlu ve şık bir kombin oluşturması da çok önemlidir.

  1. Uzun kuyruklu gelinlikleri tercih etmişseniz gelinliğiniz ile uyumlu babetler tercih edebilirsiniz. Gelinlik kuyruğu altından sadece uç kısmı görünecek olan babetler düğün boyunca rahat etmenizi sağlayacaktır.
  2. Maksimum 12 cm topuklu ayakkabılar veya maksimum 4cm platform ayakkabılar tercih edin. Bu ayakkabılar ile geceyi rahat geçirebilirsiniz. Daha uzun topuklu ayakkabılar gece boyu takılıp düşme riski oluşturacaktır.
  3. Çivi veya iğne topuklu ayakkabılar gece boyunca düşme riskinizi oluşturacaktır. Bu nedenle orta kalınlığa sahip topuklu ayakkabılar oynarken kırılma riskini azaltacaktır.
  4. Mutlaka rahat bir yedek gelin ayakkabısını yanınızda bulundurmalısınız. Bu sayede olası bir ayak rahatsızlığı oluşması durumunda ayakkabı değiştirebilirsiniz.
  5. Rahat ayakkabı modeli olan ön tarafı kapalı ve bileği kavrayan  yüksek tabanlı ayakkabı modelidir. Düğün gecesi gelinliğinizle uyumlu bir renkte bu tür bir model tercih etmeniz geceyi çok rahat geçirmenizi sağlayacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir