Diz Üstü Çizme Nasıl Kombinlenir?

Kış aylarında giydiğiniz ve hanımlara asi bir hava veren, stilinizi ortaya koyan diz üstü çizmeleri şık bir şekilde kombilediğinizde güzelliğinizi katlayabilir, herkesin ilgi odağı olabilirsiniz. Sizler için bir araya getirdiğimiz diz üstü çizme kombinlerini uygulayarak zarif ve şık görünebilirsiniz.

Kısa bir etek tercih edecekseniz eteğinizin rengi ne olursa olsun deri bir diz üstü çizme tercih ederek güzelliğinizi ortaya çıkarabilirsiniz.

Açık renkli dekoltesi olan uzun etekler veya keten pantolonlar tercih etmişseniz koyu renk süet diz üstü çizmeler tercihe ederek zıt renklerin uyumu ile muhteşem görünebilirsiniz.

Skinny jeans ve dar kumaş pantolon giymeyi seven biriyseniz  keten veya süet  diz üstü çizme tercih ederek vücut hatlarınızı ve bacak güzelliğinizi ortaya koyabilirsiniz.

Tayt giyen biriyseniz kış aylarında  deri ceket ve deri diz üstü çizme kombini yaparak hem rahat edebilirsiniz hem de şık bir kombin yaparak güzelliğinizi sergileyebilirsiniz.

Kış aylarında giyeceğiniz mont ve kabanların kısa olmasına dikkat etmelisiniz. Uzun mont ve kabanlarda  diz üstü çizmeler çok şık durmayacağından montların kısa olmasına özen göstermelisiniz.

diz-ustu-cizme-kombinleri

diz-ustu-cizme-kombinleri-3

diz-ustu-cizme-kombinleri-2

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir