Bübchen El Ve Yüz Bakım Kremi

Ewald Hermes adlı genç baba olduğundan beri küçük çocuğunda gaz sorunu meydana gelmişti. Bir eczacı olmasından dolayı doğayı kullanma konusunda çok bilgiliydi. Rezene, kişniş, anason ve meyankökü gibi bitkiler ile sakinleştirici çay karışımları hazırlardı. Hazırladığı bu ürünler işe yaramıştır. Tüm bu ürünleri kendi eczanesinde oğlunun adını kullanarak Bübchen markası adında toplayıp satışa çıkarmıştır. Bu şekilde Bübchen markası doğmuştur.

Bübchen ürünleri çizgisini bozmadan ilerlemektedir. 1983 yılından beri hassas bebek cildinin ihtiyaçlarına yönelik ürünler imal etmeye devam etmektedir. Bübchen ürünleri genel anlamda bebekler için kullanılmaktadır. Bazı ürünleri yetişkinler tarafından da kullanılabilmektedir. Bübchen duş kremi ve şampuanı, Bübchen pişik kremi, Bübchen bebek yağı ve Bübchen el ve yüz bakım kremi gibi ürünlere sahiptir. Her bir ürünün isminden anlaşıldığı üzere kullanım alanı farklıdır.

Bübchen el ve yüz bakım kremi haricinde günlük nemlendirici olarak kullanılabilecek El, yüz ve vücut için Bübchen Soft kremide bulunmaktadır.

Bübchen Bakım Kreminin Özellikleri

  • Bübchen el ve yüz bakım kremleri günlük olarak kullanılması gerekli olan el ve yüz kremleridir.
  • Cildin nemlendirme işlemi uygulanırken cildin yumuşak ve pürüzsüz olmasını sağlar.
  • Bitkisel bir ürün olup, Bal mumu, badem yağı, SheaButter yani Karite yağı ve E vitamini içermektedir.
  • İçerisinde cildi rahatlatan ve iyileştiren etkisi olan Allantoin maddesi bulunmaktadır. Allantoin antioksidan bir bileşik olup ciltteki tahrişleri giderir ve cildin tazelenmesini sağlar.
  • Doğal içeriklere sahiptir. Herhangi bir boyar madde, mineral yağ ve paraben içermez.
  • Sentetik parfüm içermemektedir.
  • Yetişkinleri kullanımı için de uygundur.
  • Dermatolojik açıdan test edilmiştir.

Bübchen El ve Yüz Bakım Kreminin Kullanımı

Ciltteki tahrişleri engelleyen ve cilde tazelik katan el ve yüz bakım kremlerinin temiz bir cilde uygulanması gerekmektedir. Doğru bir şekilde nemlendirici krem sürülebilmesi için eller kullanılmaktadır. Eller ile kremin en iyi şekilde dağıtılması gerekir. Ardından Bübchen el ve yüz bakım kremi çok yumuşak bir şekilde sade ve uzun hareketler ile yedirilerek sürülmelidir. El ve yüz de tüm gözenekler dolacak şekilde sürülmelidir.

https://www.dermoeczanem.com/bubchen-el-ve-yuz-bakim-kremi-75ml

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir