Akşam Çıkarken Stilini Yansıt!

Soğuk kış gecelerinde dışarı çıkmak, dışarı çıktığınızda tarz sahibi olmak zor değil! Arkadaşlarınızla sinemaya giderken, muhteşem bir konseri en ön sıralardan izlerken dikkatleri üzerinize çekmek istemez miydiniz? Bunun için birkaç detaya dikkat edebilir, stilinizi akşam gezmelerinde de ortaya koyabilirsiniz. Biliyoruz, kış mevsimi giyim kuşam telaşı daha zor bir hal alıyor. Ancak stil sahibi birinin elinden hiçbir şey kurtulamaz! Gelin birlikte akşam gezmelerinde kullanabileceğiniz ve çevrenizde yıldız gibi parlayacağınız detayları inceleyelim. Deneyin ve görün! Hiçbir şey kaybetmeyeceksiniz!

Akşama Dair Trend Tavsiyeleri!

Yeni sezonda trend olan birçok parça var. Aralarından seçim yapmak öyle zor ki, bunu anlamak için modacı olmak gerekmiyor. Ancak yine de, işinizi kolaylaştıracak detayları söylemekten kaçınmayacağız.

Akşam Yemeğinde Rahatlık mı? Şıklık mı?
Akşam yemeğine çıkarken bol kesim pantolonları tercih etmelisiniz. Üzerine desenli bir bluzla tamamlayacağınız bu kombini, rahatlıkla giyebilir ve rahat bir akşam yemeği geçirebilirsiniz. Bunun yanı sıra şıklık yarışına girmek istiyorsanız, kadife kumaş bir elbise ve külotlu çorap kombiniyle, akşam yemeğinin en dikkat çeken ismi olmanız mümkün.

Partiye Hazırlanma Zamanı!
Partiye davetlisiniz ve gardırobun başında ”Ne giyeceğim?” diye düşünüyorsunuz. Aslında birkaç doğru parça seçerek, gecenin yıldızı olmanız çok kolay. Sezonun gözde parçaları arasında yer alan deri etekler ve file çoraplar, partinin göz alıcı ismi olmanız için sizleri bekliyor.

Kız Kıza Sade Bir Akşam Gezmesi
Bazen kız kıza kalmanın, rahatça edilen sohbetlerin yerini hiçbir şey tutmuyor. Ancak bu güzel toplantıları taçlandırmak gerekiyor. Sezonun trendlerinin bize söylediğine göre, sade akşam gezmelerinde dahi kadife parçalardan vazgeçilmemeli. Kombininiz her ne olursa olsun, kadife bir parça stilinize yön vermeli!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir